Oryginalne akcesoria BMW

ORYGINALNE AKCESORIA BMW.

Odkryj radość z jazdy w szerszym wymiarze. 


Nowoczesne i stylowe Akcesoria BMW tworzą ekosystem doskonale dopasowanych i współpracujących ze sobą elementów. Od innowacyjnych rozwiązań transportowych, poprzez kompletne koła, podkreślające charakter Twojego BMW, aż po kolekcję modnych ubrań i akcesoriów z naszym logo. 


Teraz masz pewność, że w Twoim BMW wszystko jest ukierunkowane na Ciebie i Twoje potrzeby. Zapoznaj się z bogatą ofertą akcesoriów BMW i stwórz zestaw, który będzie odbiciem Twojej osobowości.


Zapoznaj się z niektórymi produktami z naszej oferty:

  • Box dachowy 520 (cena: 4 427,00 zł brutto)
  • Bagażnik rowerowy na hak (2 634,00 zł brutto)
  • Y-Spoke 701M, Bicolor czarny mat - 21-calowe koła kompletne do BMW X3 (20 622,00 zł brutto)
  • Kolekcja BMW Active - kamizelka (454,00 zł brutto), bidon (113,00 zł brutto)
Box dachowy 520
Bagażnik rowerowy na hak
Y-Spoke 701M, Bicolor czarny mat - 21-calowe koła kompletne do BMW X3
Kolekcja BMW Active: kamizelka i bidon

Wypełnij formularz, by otrzymać pełną ofertę akcesoriów BMW.

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych powyżej będzie Dobrzański sp. z o.o., al. Jana Pawła II 45, 31-864 Kraków. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zawarte w niniejszym formularzu oraz w celu wynikającym z ewentualnej dalszej korespondencji. W przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody, dane osobowe będą przetwarzane przez spółkę wskazaną w tej zgodzie w celach informacyjnych, marketingowych i promocyjnych, monitorowania jakości usług i prowadzenia badań satysfakcji klienta. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz prawo pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych, jak również sprzeciwu, które to uprawnienia przysługują w stosunku do każdego z wymienionych poniżej podmiotów.

Aktualności.