RZUĆ WYZWANIE ZIMIE.

Oryginalne części i akcesoria BMW, serwis BMW i BMW Lifestyle.

Oryginalne części i akcesoria BMW, serwis BMW i BMW Lifestyle.

RZUĆ WYZWANIE ZIMIE.

Oryginalne części i akcesoria BMW, serwis BMW i BMW Lifestyle.

Rano lub wieczorem, do miasta lub w długą trasę, nad morze lub w góry – Twoje BMW zabierze Cię wszędzie i o każdej porze. Towarzyszyć Ci będzie w każdej sytuacji. Nie tylko jako pojazd, ale jako wierny kompan, na którym zawsze możesz polegać. Poprzez indywidualne akcesoria dajemy Ci możliwość przygotowania się na małe i duże przygody. A dzięki odpowiedniej ofercie serwisowej możesz cieszyć się beztroską jazdą i skupić się na tym, co najważniejsze – na radości z jazdy!


Nasz cel? Twoja beztroska i radość z jazdy. Dzięki naszym usługom i akcesoriom.

Przegląd jesienno zimowy

PRZEGLĄD JESIENNO - ZIMOWY.

Bezpieczna jazda zimą.

Nie daj się zaskoczyć mrozom: zimna pora roku za pasem i nadszedł czas, aby zadbać o swój samochód i przygotować go na zimę. Przegląd jesienno-zimowy BMW daje Ci pewność, że będziesz odpowiednio przygotowany na wyzwania sezonu. Specjalista serwisowy BMW sprawdza nie tylko hamulce, akumulatory, światła, wycieraczki szyby przedniej, ogrzewanie i opony, ale także płyny chłodzące, płyny zapobiegające zamarzaniu i olej. Dokładny przegląd pozwoli Ci spokojnie cieszyć się zimą.

Serwis kół i opon BMW

SERWIS KÓŁ I OPON BMW.

Bezpieczeństwo i styl.

Do bezpiecznej jazdy zimą niezbędne są opony zimowe. BMW zaleca używać wyłącznie optymalnie dopasowanych do Twojego BMW opon oznaczonych gwiazdką BMW. Tylko one spełniają surowe normy jakości BMW i są konstruowane w ścisłej współpracy z czołowymi producentami opon (np. Bridgestone, Continental, Dunlop i Goodyear). Nasi technicy serwisu wymieniają, sprawdzają, konserwują i przechowują Twoje koła i opony. Niezależnie od tego, czy szukasz opony zapasowej, czy kompletnego zestawu kół, specjaliści od kół i opon BMW zawsze oferują najwyższej jakości produkty i profesjonalne doradztwo. Dzięki temu jesteś optymalnie przygotowany, aby bezpiecznie i bezproblemowo docierać do celów podróży zimą.

Zapytaj o ofertę - Serwis BMW, części i akcesoria.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Dobrzański sp. z o.o. za pośrednictwem
Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody