40 lat BMW serii 7 limitowana edycja

40 LAT BMW SERII 7 – JUBILEUSZOWY MODEL BMW 760 V12 W BMW DOBRZAŃSKI.

BMW serii 7 to ikona stylu, która już 40 lat objawia się we wciąż nowych odsłonach. Pierwsza generacja luksusowej limuzyny sprzedała się w liczbie 280 tys. egzemplarzy, stając się nie tylko symbolem swoich czasów, ale też autem obecnym wszędzie.


Kulminacją tej historii sukcesu są teraz dwa modele jubileuszowe. Jeden w eleganckim metalizowanym kolorze nafty z miką, drugi w futurystycznym metalizowanym kolorze mroźnego srebra. Oba o pewnym siebie wyglądzie – bo styl zawsze jest w modzie.Limitowane BMW 760 V12 w kolorze mroźnego srebra czeka na swojego nowego właściciela w BMW Dobrzański.

Limitowane BMW serii 7
Limitowane BMW serii 7
Limitowane BMW serii 7
Limitowane BMW serii 7
Limitowane BMW serii 7

Wszystkich zainteresowanych limitowanym modelem BMW serii 7 zapraszamy do kontaktu.

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych powyżej będzie Dobrzański sp. z o.o., al. Jana Pawła II 45, 31-864 Kraków. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zawarte w niniejszym formularzu oraz w celu wynikającym z ewentualnej dalszej korespondencji. W przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody, dane osobowe będą przetwarzane przez spółkę wskazaną w tej zgodzie w celach informacyjnych, marketingowych i promocyjnych, monitorowania jakości usług i prowadzenia badań satysfakcji klienta. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz prawo pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych, jak również sprzeciwu, które to uprawnienia przysługują w stosunku do każdego z wymienionych poniżej podmiotów.

Aktualności.